Czcionka:

A+A-

Kontrast:

  Erasmus+

  Posdumowanie projektu - Dzień Otwarty.

  31maja 2022r. w naszej szkole zorganizowaliśmy Dzień Otwarty aby podsumować efekty naszej pracy i podzielić się rezultatami. Przygotowaliśmy prezentację dla uczniów szkoły podstawowej w Bolechowicach oraz lapbooki z omawianymi zagadnieniami ekologicznymi. Cały zespół przygotował również materiał do naszego eko przewodnika (opracowanego w języku polskim i angielskim). W tym dniu odbyły sie również warsztaty ekologiczne dla całej społeczności szkolnej a Pani dyrektor rozdała uczestniką projektu certyfikaty Eramus + - ECO LIFE.

    

    

   

   

  Wyjazd na warsztaty do AE Barcelos

  Grupa uczniów naszej szkoły biorąca udział w projekcie Eco Life w ramach progamu ERASMUS+ pojechała do Portugali. Podczas tygodniowego pobytu poznali infrastrukturę szkoły AE BArcelos. Młodzież naszej szkoły brała udział w warsztatach ekologicznych  oraz  w doświadczeniach z robotyki i  chemii. Uczniom AE Barcelos zaprezentowaliśmy naszą szkole.  W czasie wolnym mieliśmy okazję zwiedzić takie miasta jak: Barcelos, Braga, Porto oraz wybrzeże oceanu w Viana de Castelo. 

      

  Drugie spotkanie dotyczyło zdrowej żywności. Omówiliśmy wady i zalety rolnictwa ekologicznego oraz jego wpływ na środowisko naturalne i życie człowieka.

  Pierwsdze spotkanie on line z partnerem z Portugali - Recylking.

  Podczas spotkania omówiliśmy sposoby recyklingu oraz jego wpływ na środowiso naturalne. Uczniowe przygotowali przedmioty z zuzytych materiałów.

        

  Rozpoczynamy rekrutację do unijnego projektu Erasmus +. 

  Tytył projektu "Eko życie", skierowany do wszystkich uczniów w wieku 12-15 lat.  Zakres tematyczny projektu dotyczy zagadnień ekologicznych. W ramach projektu odbywać się będą warsztaty online z młodzieżą ze szkoły AE Barcelos a także wyjazd do Portugalii.

  Poniżej w plikach do pobrania znajduje się:

  • Regulamin 
  • Wniosek
  • Oświadczenie.

  W/w dokumenty dostępne są u również u koordynatora projektu.

  Koordynatorem projektu jest wicedyrektor szkoły.

   

  Data dodania: 2021-12-13 19:23:41
  Data edycji: 2022-06-02 11:55:56
  Ilość wyświetleń: 342

  Rekrutacja

  Przedszkole / Klasa I
  Więcej informacji

  Ankiety

  Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
  Więcej informacji

  Kalendarz

  Klasy

  Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
  Więcej informacji

  Partnerzy

  Misja
  szkoły

  Wychowujemy w oparciu o wartości uniwersalne oraz w duchu tradycji swojego miejsca pochodzenia. Naszym działaniom przyświecają słowa Jana Pawła II:

  "W wychowaniu bowiem chodzi o to, by człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem- o to ażeby bardziej był, a nie tylko więcej miał"

  Misja szkoły
  Bądź z nami
  Aktualności i informacje
  Biuletynu Informacji Publicznej