Czcionka:

A+A-

Kontrast:

  Z życia przedszkola

  ,,Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić i jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy czas..."
  Robert Fulghum

  SPRZĄTANIE DOLINY KOBYLŃSKIEJ

       

    

  BAL KARNAWAŁOWY

     

          

  WIGILIA W PRZEDSZKOLU

  Nadszedł czas świętowania. Przedszkolaki przy wspólnym wigilijnym stole.

      

  https://fb.watch/2yI5R731Hq/

  https://fb.watch/2yI8mrGL7x/

   

  BAŚNIOWE JASEŁKA

  11 grudnia  odbyło się przedstawienie jasełkowe. "Starszaki" z naszego przedszkola wprowadziły nas w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Występ był wyjątkowy. Mali aktorzy przedstawiając narodzenie Jezusa nawiązali do świata baśni.. Do szopki przybyli pastuszkowie, królowie oraz postacie z różnych baśni. Nasi artyści śpiewali pastorałki i kolędy.  Zapraszamy do galerii.

       

   

  MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

  Tegoroczna bezśnieżna aura nie zmyliła świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu pojawił się w naszym przedszkolu w poniedziałek. Dzieci bardzo się  uciszyły i z radościa przywitały gościa.  Przedszkolaki zaśpiewały piosenkę dla Mikołaja. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie.  Po wręczeniu prezentów Mikołaj otrzymał laurki przygotowane specjalnie  na jego wizytę. 

     

  KONKURS -" JESIENNY PEJZAŻ"

  26 listopada ogłoszono wyniki konkursu plastycznego pt. "Jesienny pejzaż", który był skierowany dla dzieci z oddziału przedszkolnego. Konkurs zorganizowały panie: A. Stefanowska, W. Ślizowska, M. Gromala, wzięło w nim udział 21 dzieci. Komisja konkursowa przyznała nagrody w dwóch kategoriach: Kategoria I- dzieci młodsze: I miejsce- Michalina Stawiarska II miejsce- Aleksandra Kontra III miejsce- Mateusz Mazur Wyróżnienie otrzymała Marta Mazur. Kategoria II- dzieci starsze I miejsce- Wiktor Grabiasz II miejsce- Alicja Krzanowska III miejsce- Zofia Dębska Wyróżnienie otrzymali: Tomasz Mikołajczyk, Zuzanna Luberda, Karol Wierzbicki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

           

      

  PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

   

  Filmik

  Data dodania: 2020-11-02 09:59:42
  Data edycji: 2021-05-05 08:22:21
  Ilość wyświetleń: 623

  Rekrutacja

  Przedszkole / Klasa I
  Więcej informacji

  Ankiety

  Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
  Więcej informacji

  Kalendarz

  Klasy

  Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
  Więcej informacji

  Partnerzy

  Misja
  szkoły

  Wychowujemy w oparciu o wartości uniwersalne oraz w duchu tradycji swojego miejsca pochodzenia. Naszym działaniom przyświecają słowa Jana Pawła II:

  "W wychowaniu bowiem chodzi o to, by człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem- o to ażeby bardziej był, a nie tylko więcej miał"

  Misja szkoły
  Bądź z nami
  Aktualności i informacje
  Biuletynu Informacji Publicznej