Wolontariat

"Kto ma silną wolę i silną chęć służby ludziom, temu życie pięknym będzie snem, choćby dorga do celu była poplątana, a myśli niespokojne." Janusz Korczak

Opiekunami szkolengo Koła Wolontariatu są:

Pani Agnieszka Pokrywka

Pani Agnieszka Stefanowska

AKCJA CHARYTATYWNA

Obraz może zawierać: tekst „WSPOMÓŻ PSIAKA LUB KOCIAKA Zbiórka darów dla Krakowskiego Schroniska dla bezdomnych zwierzÄ…t Potrzebne sÄ…: •konserwy dla psów kotów (dobrej jakoÅ›ci), •karmy specjalistyczne, •koce, rÄ™czniki, prześcieradła, kołdry (z wyłączeniem kołder, poduszek puchowych), .smycze, obroże, kagańce, haltery (kantarki), •akcesoria dla zwierzÄ…t, np. zabawki dla psów kotów, drapaki (prosimy o mniejsze). NA GORZE RÃZE DOLE KOCİwKOS NAPEŁNIJ MI MICHE BO DZWONIĘ PO ToZ*!!! TOZ ToZ- TOWARZYSTWO OPIEKİ ΝΑΔ ZWIERZĘTAMİ MIEJSCE ZBIÓRKI: SZKOŁA PODSTAWOWA KOBYLANACH- PRZEDSIONEK GŁÓWNY. Akcja trwa: od 18.01.2021 do 17.02.2021 Liczymy na Ciebie! Szkolne Koło Wolontariatu”

Obraz może zawierać: 3 osoby

Data dodania: 2020-12-02 20:22:08