Wolontariat

"Kto ma silną wolę i silną chęć służby ludziom, temu życie pięknym będzie snem, choćby dorga do celu była poplątana, a myśli niespokojne." Janusz Korczak

Opiekunami szkolengo Koła Wolontariatu są:

Pani Joanna Sandomierska- Gąska

Pani Paulina Szpunar

Pani Katarzyna Obodzińska

Akcja Nakręć się na pomaganie- zbieramy nakrętki dla Emilki

Zbiórka darów rzeczowych dla druhny Magdy.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, drzewo i tekst „SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU OGŁASZA ZBIÓRKĘ DARÓW RZECZOWYCH NA KOLĘDOWANIE DLA DRUHNY MAGDY CHCESZ pomãc? ZBIERAMY VOUCHERY, ZABAWKI KSIĄŻKI I INNE PRZEDMIOTY, KTÃRYCH DOCHÓD ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA REHABILITACJĘ DRUHNY MAGDY. ZBIÓRKA TRWA DO STYCZNIA”

Zbiórka darów dla zwierząt ze schroniska w Krakowie.

Zaprawszamy do aktywnego udziału w akcji ogłoszonej przez Szkolne Koło Wolontariatu.

Jak co roku Członkowie Szkolnego Koła Waolontariatu uporządkowali zapomniane groby na cmentarzu w Kobylanach. Akcja sprzątania obdyła się również na cmentarzu w Bolechowicach, gdzie znajduje sie mogiła naszego patrona.

Członkowie Szkolnego Klubu Wolontaryjnego piękną pogodę wykorzystali, na kobylański cmentarz się wybrali i groby posprzątali.

WARSZTATY PLASTYCZNE

Członkowie Szkolnego Koła Wolontaryjnego się spotkali i tym razem w warsztatach plastycznych z dużym zaangażowaniem pracowali. Wszyscy ozdoby choinkowe na kiermasz przygotowywali i małemu Stasiowi w ten sposób pomoc okazali.
    Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku

AKCJA CHARYTATYWNA

Obraz może zawierać: tekst „WSPOMÓŻ PSIAKA LUB KOCIAKA Zbiórka darów dla Krakowskiego Schroniska dla bezdomnych zwierzÄ…t Potrzebne sÄ…: •konserwy dla psów kotów (dobrej jakoÅ›ci), •karmy specjalistyczne, •koce, rÄ™czniki, prześcieradła, kołdry (z wyłączeniem kołder, poduszek puchowych), .smycze, obroże, kagańce, haltery (kantarki), •akcesoria dla zwierzÄ…t, np. zabawki dla psów kotów, drapaki (prosimy o mniejsze). NA GORZE RÃZE DOLE KOCİwKOS NAPEŁNIJ MI MICHE BO DZWONIĘ PO ToZ*!!! TOZ ToZ- TOWARZYSTWO OPIEKİ ΝΑΔ ZWIERZĘTAMİ MIEJSCE ZBIÓRKI: SZKOŁA PODSTAWOWA KOBYLANACH- PRZEDSIONEK GŁÓWNY. Akcja trwa: od 18.01.2021 do 17.02.2021 Liczymy na Ciebie! Szkolne Koło Wolontariatu”

Obraz może zawierać: 3 osoby