ROK SZKOLNY 2022/2023

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

Zapraszamy dzieci 3,4,5,6-letnie do naszego oddziału przedszkolnego.

Obowiązuje REKRUTACJA ELEKTRONICZNA - dostępna od 28 lutego 2022r.

Adres strony internetowej dla rodziców:

Strona będzie dostępna 28 lutego 2022 r.

1. Na w/w stronie internetowej dla rodziców dostępny jest informator zawierający ofertę przedszkoli.
    2.  Deklaracje, wnioski i oświadczenia, które są wykorzystane w procesie rekrutacji, dostępne są w rekrutacji pod w/w linkiem.
    3. Przydział do konkretnych oddziałów w przedszkolach i szkołach nastąpi po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego. Organizacja grup jednorodnych wiekowo lub mieszanych, uzależniona będzie od liczby dzieci kontynuujących edukację przedszkolną i nowo przyjętych w rekrutacji do danego przedszkola.

NAJWAŻNIEJSZE TERMINY:

Do 18 lutego 2022r. - złożenie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego przez dzieci uczęszczające do przedszkola w SP Kobylany

Od 28 lutego 2022r. do 18 marca 2022r. - złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

REKRUTACJA DO KLASY I

Postępowanie rekrutacyjne do klasy I Szkoły Podstawowej rozpocznie się 28 lutego 2022 roku. Postępowanie rekrutacyjne do klasy I odbywać się będzie w sposób tradycyjny poprzez zapisy w wybranej szkole.

Karta zapisu do kl. I do pobrania poniżej.

NAJWAŻNIEJSZE TERMINY:

Od 28 lutego 2022r. do 18 marca 2022r. - złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej w raz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Data dodania: 2017-01-12 21:29:02
    Data edycji: 2022-04-06 09:59:10