ROK SZKOLNY 2021/2022

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Zapraszamy dzieci 3,4,5,6-letnie do naszego oddziału przedszkolnego.

Obowiązuje REKRUTACJA ELEKTRONICZNA - dostępna od 01 marca 2021r.

Adres strony internetowej dla rodziców:

Strona będzie dostępna 1 marca 2021 r.

1. Na w/w stronie internetowej dla rodziców dostępny jest informator zawierający ofertę przedszkoli.
    2. Na stronie internetowej dla rodziców zamieszczono wzory deklaracji, wniosków i oświadczeń, które są wykorzystane w procesie rekrutacji.
    3. Przydział do konkretnych oddziałów w przedszkolach i szkołach nastąpi po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego. Organizacja grup jednorodnych wiekowo lub mieszanych, uzależniona będzie od liczby dzieci kontynuujących edukację przedszkolną i nowo przyjętych w rekrutacji do danego przedszkola.

NAJWAŻNIEJSZE TERMINY:

Do 19 lutego 2021r. - złożenie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego przez dzieci uczęszczające do przedszkola w SP Kobylany

Od 01 marca 2021r. od godz. 7.00  do 19 marca 2021r. do godz. 15.00 - złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

REKRUTACJA DO KLASY I

Postępowanie rekrutacyjne do klasy I Szkoły Podstawowej rozpocznie się 1 marca 2021 roku. Postępowanie rekrutacyjne do klasy I odbywać się będzie w sposób tradycyjny poprzez zapisy w wybranej szkole. Karta zapisu do kl. I do pobrania poniżej.

NAJWAŻNIEJSZE TERMINY:

Od 01 marca 2021r. od godz. 7.00 do 19 marca 2021 do godz. 15.00 - złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej w raz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

Data dodania: 2017-01-12 21:29:02
    Data edycji: 2021-02-24 12:51:18