XV EKO BIEG PO DOLINCE

KKS „Jura Moto Sport” wspólnie z Urzędami Gmin w Wielkiej Wsi i Jerzmanowicach-Przeginii organizuje w dniu 19 września (niedziela) w Dolinie Będkowskiej „XV EKO Bieg Po Dolinie o Puchar
    Wójta”.
    Impreza ma charakter ogólnopolski i weźmie w niej udział 200 biegaczy, którzy pokonywać będą sześciokilometrowy odcinek trasy przełajowej. Start biegu głównego dla dorosłych nastąpi o godzinie 10:00. Wzorem roku ubiegłego, po biegu głównym organizujemy biegi płaskie dla dzieci ze szkół należących do gmin sąsiadujących z Doliną Będkowską. Biegi będą rozgrywane na dystansach adekwatnych do wieku startujących:
    D - 0 urodzeni w 2015 r. i później ( limit 25 dzieci)
      D - 1 urodzeni w 2014 r. dziewczęta i oddzielnie chłopcy ( limit 25 dziewcząt i 25 chłopców)
      D - 2  urodzeni w 2013 r. dziewczęta i oddzielnie chłopcy  ( limit 25 dziewcząt i 25 chłopców )
      D - 3  urodzeni w 2012 r. dziewczęta i oddzielnie chłopcy  ( limit 25 dziewcząt i 25 chłopców )
      D - 4  urodzeni w 2011 r. dziewczęta i oddzielnie chłopcy  ( limit 25 dziewcząt i 25 chłopców )
      D - 5  urodzeni w 2010 r. dziewczęta i oddzielnie chłopcy  ( limit 25 dziewcząt i 25 chłopców )
      D - 6  urodzeni w 2009 r. dziewczęta i oddzielnie chłopcy  ( limit 25 dziewcząt i 25 chłopców )
      D - 7  urodzeni w 2008 r. dziewczęta i oddzielnie chłopcy  ( limit 25 dziewcząt i 25 chłopców )
    Start biegów dla dzieci godz. 11:30.
    Wszystkie dzieci biorące udział w biegu otrzymają dyplomy, medale, posiłek i napoje, a zwycięzcy
    w poszczególnych konkurencjach puchary.

Regulamin do pobrania ze strony: www.imprezyjurajskie.pl zakładka Terminarz.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem organizacyjnym:
    Zabierzów ul. Cmentarna 6 tel. 12/285-23-75, 12/283-96-72, mail: biuro@jig.krakow.pl ,
    biuro@juramotosport.pl , www.imprezyjurajskie.pl . Zapisu dzieci do biegu można poprzez stronę
    www.maratonypolskie.pl  ( https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6303 ).

Data dodania: 2021-09-03 13:32:19
    Data edycji: 2021-09-03 13:34:32