XIII EKO ROWEROWA FAMILIADA

KKS Jura Moto Sport i Stowarzyszenie „Homini et Terrae” organizują w dniu  14 maja  (sobota) 2022 r. XIII EKO Rowerową Familiadę. Start do imprezy nastąpi o godzinie 11.00 przy schronisku „Brandysówka” w Dolinie Będkowskiej”. Rodzinna Rowerowa Familiada jest imprezą rekreacyjno-sportową o charakterze rodzinnego rajdu rowerowego. Nie obowiązują na niej limity czasowe pokonania trasy jak i limity wiekowe uczestników. Do udziału w niej zapraszamy całe rodziny. Tempo poruszania się po trasie będzie uzależnione od możliwości uczestników. Trasa Familiady wynosi około 15 kilometrów i prowadzi drogami asfaltowymi i duktami leśnymi ze schroniska „Brandysówka”, poprzez Dolinę Będkowską do Łaz, urokliwą pętlą z metą w schronisku. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymują numery startowe, dyplomy oraz okolicznościowe gadżety, na mecie będzie czekał na nich poczęstunek, wezmą także udział w fieście sportowo-ekologicznej z nagrodami. Najmłodszy i najstarszy zawodnik, a także najliczniej reprezentowana rodzina i najliczniej reprezentowana szkoła otrzymują nagrody specjalne.

Opłaty startowe wynoszą: 10,00 zł od osoby, lub 20,00 zł od rodziny bez względu na liczbę osób, przy czym mieszkańcy gmin Jerzmanowice-Przeginia, Wielka Wieś i Zabierzów są zwolnieni z wpisowego.

Zapisy: biuro KKS Jura Moto Sport, 32-080 Zabierzów, ul. Cmentarna 6, pon - pt w godz. 8,00 – 14,30, tel. 12/283-96-72, e-mail: biuro@juramotosport.pl, www.imprezyjurajskie.pl a także na miejscu w dniu imprezy. Zapraszamy.

Data dodania: 2022-05-09 21:25:15
    Data edycji: 2022-05-09 21:30:10