WARSZTATY TECHNICZNE

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez pasjonata techniki - pana Pawła Kozerskiego. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach do zabaw i konkurencji sportowo - zręcznościowych zdobywali punkty. Uczniowie musieli kierować się logicznym myśleniem oraz wybraniem odpowiedniej strategii, w celu uzyskania jak największej ilości punktów. Ponadto, po uprzednim treningu, mieli możliwość wyboru odpowiedniej techniki do danego zadania. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem i dały dzieciom wiele radości. Prowadzący zadbał o nagrody dla zwycięzców oraz nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników.

Data dodania: 2021-11-16 15:15:25
    Data edycji: 2021-11-16 15:18:58