Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

    UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/26

    UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/26
    Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 ?
    Dziś w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, podsumowań, podziękowań oraz radości z osiągniętych sukcesów.
    Uroczystość rozpoczęła się od przekazania sztandaru szkoły przez uczniów klasy VIII, którzy zakończyli naukę w naszej szkole podstawowej, swoim młodszym kolegom z klasy VII. Ten symboliczny moment podkreślił ciągłość szkolnej tradycji oraz odpowiedzialność kolejnego rocznika za godne reprezentowanie społeczności szkolnej.
    Następnie Pani Dyrektor Agata Hrabia wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody uczniom, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Uczniowie klasy VIII odebrali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, zamykając ważny etap swojej edukacyjnej drogi.
    Szczególnym momentem uroczystości były podziękowania skierowane do rodziców absolwentów przez wychowawczynię klasy VIII, panią Monikę Górniak, za wieloletnią współpracę, zaangażowanie i wsparcie w wychowaniu młodzieży.
    Podczas uroczystości wręczono także prestiżowe szkolne nagrody „Gołąb”. W tym roku otrzymali je:
    w kategorii Artysta – Alicja Krzanowska z klasy V,
    w kategorii Sportowiec – Antoni Stawiarski z klasy VI,
    w kategorii Przyjaciel – Liliana Strządała z klasy V.
    Rada Rodziców przyznała również nagrody „Gołąb” dla nauczycieli. W roku szkolnym 2025/2026 wyróżnienia otrzymały pani Monika Górniak oraz pani Paulina Szpunar, natomiast główna nagroda trafiła do pani Moniki Sroki-Jarzęckiej.
    Nie zabrakło również wzruszających słów wdzięczności od rodziców absolwentów, którzy podziękowali Dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za lata opieki, wsparcia i edukacji ich dzieci.
    Zwieńczeniem uroczystości było piękne przedstawienie przygotowane przez uczniów klas VII, VI i IV i chóru szkolnego z okazji zakończenia roku szkolnego oraz pożegnania ósmoklasistów. Młodzi artyści, poprzez występy, piosenki i ciepłe słowa, życzyli absolwentom powodzenia na kolejnych etapach edukacji.
    Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych sukcesów i dziękujemy za wspólnie spędzony rok szkolny. Absolwentom życzymy odwagi w realizacji marzeń, wielu sukcesów w nowych szkołach oraz wiary we własne możliwości. Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych chwil wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!
    Udostępnij
    Data dodania: 2026-06-26 12:51:07
    Data edycji: 2026-06-26 13:11:12
    Ilość wyświetleń: 8

    Rekrutacja

    Przedszkole / Klasa I
    Więcej informacji

    Ankiety

    Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
    Więcej informacji

    Kalendarz

    Klasy

    Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
    Więcej informacji

    Partnerzy

    Sponsorzy

    Misja
    szkoły

    Wychowujemy w oparciu o wartości uniwersalne oraz w duchu tradycji swojego miejsca pochodzenia. Naszym działaniom przyświecają słowa Jana Pawła II:

    "W wychowaniu bowiem chodzi o to, by człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem- o to ażeby bardziej był, a nie tylko więcej miał"

    Misja szkoły
    Bądź z nami
    Aktualności i informacje
    Biuletynu Informacji Publicznej
    Biuletynu Informacji Publicznej