''TYDZIEŃ ULGI''

Nasza Szkoła przystąpiła do akcji zainicjonowanej przez Instytut Psychologii UJ "Tydzień Ulgi".  W najbliżsym czasie  trudnego powrotu do szkoły podarujmy młodzieży tydzień bez sprawdzianów i zadań domowych. Wszystko to po to, aby obniżyć stres towarzyszący dzieciom na co dzień i zadbać o dobrostan psychiczny uczniów, uczennic, nauczycieli i nauczycielek.

Chcemy ten czas poświęcić na odbudowę relacji i wsparcie dla naszych uczniów.

Data dodania: 2021-05-14 09:36:26
    Data edycji: 2021-05-14 09:51:18