''TROPAMI GMINY ZABIERZÓW''

Już są wyniki konkursu plastycznego organizowanego przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a w szczególności:

Zosi Nalepie za zajęcie II miejsca w kategorii „0”-1

Łucji Kuźmie za zajęcie I miejsca w kategorii klasy IV-VI

Amelii Krzanowskiej za zajęcie I miejsca w kategorii klas VII –VIII

Ponadto uczniowie naszej szkoły otrzymali wyróżnienia a wśród nich Wiktor Węgiel z klasy IV, Daria Pokrywka z klasy VI, Jan Gawin z klasy IV, Urszula Baran z klasy IV oraz Daria Dudek z klasy VII.

Zapraszamy po odbiór nagród od 22 marca 2021r. do Centrum Kultury w Zabierzowie, ul. Szkolna 2

Przypomnę że tematyka konkursu koncentrowała się wokół charakterystycznych miejsc w Gminie Zabierzów, rozumianych zarówno w aspekcie historycznym jak i aktualnego obrazu miejscowości.

Data dodania: 2021-03-09 10:51:13
    Data edycji: 2021-03-09 11:56:35