Czcionka:

A+A-

Kontrast:

  TARGETTER - CelujeMy w marzenia

  TARGETTER - CelujeMy w marzenia
  10 marca 2021r. uczniowie klas VI- VIII wzięli udział w warsztatach Targetter - "CelujeMY - czyli jak walczyć o spełnienie swoich marzeń, gdy wszystkim wokół się nie chce"
  Starsi koledzy z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie poprowadzili praktyczne warsztaty dotyczące jednej z najważniejszych kompetencji przyszłości – umiejętnego wyznaczania celów.
  Rozmawiali z naszą młodzieżą o tym, dlaczego warto jest walczyć o marzenia i jak je wcielać w życie. Podczas warsztatów dzielili się własnymi doświadczeniami w tym zakresie, motywowali do podejmowania wysiłku, wyzwań. Zapoznali uczestników warsztatów z niezwykle pomocną metodą S.M.A.R.T.
  Warsztaty miały charakter praktycznych ćwiczeń, a których wyniki zostały później omówione, z udzieleniem konkretnych i profesjonalnych wskazówek. Na koniec zajęć nasi uczniowie usłyszeli bardzo pouczającą historię o budowaniu poczucia własnej wartości, wierze w swoje możliwości, o satysfakcji, która najlepiej motywuje do dalszej pracy.
  Dziękujemy zespołowi Targetter za bardzo interesujące i inspirujące zajęcia.
  Data dodania: 2021-03-12 11:55:12
  Data edycji: 2021-03-12 11:55:28
  Ilość wyświetleń: 80

  Rekrutacja

  Przedszkole / Klasa I
  Więcej informacji

  Ankiety

  Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
  Więcej informacji

  Kalendarz

  Klasy

  Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
  Więcej informacji

  Partnerzy

  Misja
  szkoły

  Wychowujemy w oparciu o wartości uniwersalne oraz w duchu tradycji swojego miejsca pochodzenia. Naszym działaniom przyświecają słowa Jana Pawła II:

  "W wychowaniu bowiem chodzi o to, by człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem- o to ażeby bardziej był, a nie tylko więcej miał"

  Misja szkoły
  Bądź z nami
  Aktualności i informacje
  Biuletynu Informacji Publicznej