SZKOŁA PODSTAWOWA W KOBYLANACH ZAPRASZA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W III KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA PRZEDSZKOLI SAMORZĄDOWYCH W GMINIE ZABIERZÓW pt. ''NA MAJÓWKĘ...''

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

PATRONAT NAD KONKURSEM OBJĘŁO SAMORZĄDOWE CENTRUM KULTURY I PROMOCJI GMINY ZABIERZÓW.
    Celem konkursu jest:
    • Rozwijanie aktywności twórczej u dzieci;
    • Pobudzanie wyobraźni i pomysłowości wśród dzieci;
    • Rozwijanie wrażliwości estetycznej przez dzieci;
    • Pogłębienie wiedzy dzieci na temat różnorodności i piękna otaczającej nas przyrody.
    Warunki uczestnictwa:
    1. Uczestnikami konkursu "Na majówkę" mogą być dzieci z publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych z Gminy Zabierzów.
    2. Konkurs adresowany jest dla dwóch grup wiekowych:
    • 3-4 latki;
    • 5-6 latki;
    3. Technika wykonania prac: dowolna.
    4. Forma: półpłaska bez materiałów sypkich.
    5. Format prac- kartka A3.
    6. Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę, wykonaną samodzielnie.
    7. Każde przedszkole, oddział przedszkolny biorący udział w konkursie przesyła lub dostarcza do organizatora po dwie prace z każdej kategorii wiekowej.
    W przypadku braku prac z danej kategorii wiekowej prosimy o nie przysyłanie większej ilości prac z innych kategorii.
    8. Praca powinna zawierać na odwrocie dane: imię i nazwisko autora, wiek, nazwę i adres przedszkola, szkoły, telefon kontaktowy, imię i nazwisko opiekuna artystycznego.
    9. Prace nie mogą być rolowane.
    10. Prace konkursowe przechodzą na własność organizatora.
    11. Prace należy składać do 18 maja 2023r. (czwartek) w Szkole Podstawowej w Kobylanach.
    12. Każdy Rodzic/ Opiekun prawny uczestnika zgłaszającego pracę na konkurs wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.
    13. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 19 maja 2023r.
    14. Przedszkola, szkoły których dzieci otrzymają nagrody lub wyróżnienia zostaną powiadomione telefonicznie, a nagrody zostaną dostarczone do placówek przez organizatorów.
    15. Prace nagrodzone oraz wyróżnione zostaną zaprezentowane na stronie internetowej oraz Facebooku Szkoły Podstawowej w Kobylanach.
    Data dodania: 2023-05-23 13:02:06
    Data edycji: 2023-05-23 13:02:39