ŚWIĘTO KONSTYTUCJI- 3 MAJ

Święto Konstytucji - 3 maj

W ramach 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja społeczność naszej szkoły włączyła się w  obchody tego wydarzenia. Po raz kolejny sytuacja związana z epidemią nie pozwoliła na zorganizowanie uroczystości w tradycyjnej formie. Tym razem, po zapoznaniu się z materiałem  filmowym i prezentacją, zespoły złożone z rodziców i uczniów rozwiązywały quiz dotyczący postaci w różny sposób związanych z Konstytucją. Najlepsze wyniki i związane z nimi nagrody przypadły w udziale zespołom kierowanym przez : Wiktora Węgla /klasa IV/, Aleksandra Kubatego /klasa IV/, Darię Pokrywkę /klasa VI/ oraz Justynę Kurbiel /klasa VI/.  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie.

Data dodania: 2021-05-04 10:56:47
    Data edycji: 2021-05-04 11:19:31