Czcionka:

A+A-

Kontrast:

  ŚWIĘTO KONSTYTUCJI- 3 MAJ

  ŚWIĘTO KONSTYTUCJI- 3 MAJ

  Święto Konstytucji - 3 maj

  W ramach 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja społeczność naszej szkoły włączyła się w  obchody tego wydarzenia. Po raz kolejny sytuacja związana z epidemią nie pozwoliła na zorganizowanie uroczystości w tradycyjnej formie. Tym razem, po zapoznaniu się z materiałem  filmowym i prezentacją, zespoły złożone z rodziców i uczniów rozwiązywały quiz dotyczący postaci w różny sposób związanych z Konstytucją. Najlepsze wyniki i związane z nimi nagrody przypadły w udziale zespołom kierowanym przez : Wiktora Węgla /klasa IV/, Aleksandra Kubatego /klasa IV/, Darię Pokrywkę /klasa VI/ oraz Justynę Kurbiel /klasa VI/.  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie.

   

  https://www.canva.com/design/DAEdUbZgBXY/EQoURR5QkPVOXaRIC0ZvUw/view?utm_content=DAEdUbZgBXY&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

   

  Data dodania: 2021-05-04 10:56:47
  Data edycji: 2021-05-04 11:19:31
  Ilość wyświetleń: 41

  Rekrutacja

  Przedszkole / Klasa I
  Więcej informacji

  Ankiety

  Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
  Więcej informacji

  Kalendarz

  Klasy

  Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
  Więcej informacji

  Partnerzy

  Misja
  szkoły

  Wychowujemy w oparciu o wartości uniwersalne oraz w duchu tradycji swojego miejsca pochodzenia. Naszym działaniom przyświecają słowa Jana Pawła II:

  "W wychowaniu bowiem chodzi o to, by człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem- o to ażeby bardziej był, a nie tylko więcej miał"

  Misja szkoły
  Bądź z nami
  Aktualności i informacje
  Biuletynu Informacji Publicznej