PROJEKT ''DOOKOŁA POLSKI''

W ostatnim tygodniu przed wakacjami grupa „Pszczółek” po raz ostatni wzięła udział w projekcie edukacyjnym „Dookoła Polski”. Dwoistą wisienką na torcie okazało się Województwo Małopolskie. Dzieci chętnie dzieliły się własnymi doświadczeniami związanymi z Krakowem, następnie wykorzystując przebogatą dziecięcą wyobraźnię udaliśmy się do Kopalni Soli w Wieliczce gdzie po wysłuchaniu ciekawostek o tym miejscu dzieci w grupach pracowały nad własnymi mandalami, wypełniając ją zabarwioną solą Wielicką, którą samodzielnie barwiły podczas zajęć. Ostatnim punktem była Pustynia Błędowska – największa pustynia Europy i ciekawostki z nią związane. Dzieci chętnie obejrzały film edukacyjny „Sand Art” a potem same tworzyły obrazy piaskiem malowane.

Data dodania: 2023-06-26 12:04:26
    Data edycji: 2023-07-12 12:04:54