Czcionka:

A+A-

Kontrast:

  PROJEKT ''DOOKOŁA POLSKI''

  PROJEKT ''DOOKOŁA POLSKI''

  W ostatnim tygodniu przed wakacjami grupa „Pszczółek” po raz ostatni wzięła udział w projekcie edukacyjnym „Dookoła Polski”. Dwoistą wisienką na torcie okazało się Województwo Małopolskie. Dzieci chętnie dzieliły się własnymi doświadczeniami związanymi z Krakowem, następnie wykorzystując przebogatą dziecięcą wyobraźnię udaliśmy się do Kopalni Soli w Wieliczce gdzie po wysłuchaniu ciekawostek o tym miejscu dzieci w grupach pracowały nad własnymi mandalami, wypełniając ją zabarwioną solą Wielicką, którą samodzielnie barwiły podczas zajęć. Ostatnim punktem była Pustynia Błędowska – największa pustynia Europy i ciekawostki z nią związane. Dzieci chętnie obejrzały film edukacyjny „Sand Art” a potem same tworzyły obrazy piaskiem malowane.

  Data dodania: 2023-06-26 12:04:26
  Data edycji: 2023-07-12 12:04:54
  Ilość wyświetleń: 67

  Rekrutacja

  Przedszkole / Klasa I
  Więcej informacji

  Ankiety

  Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
  Więcej informacji

  Kalendarz

  Klasy

  Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
  Więcej informacji

  Partnerzy

  Sponsorzy

  Misja
  szkoły

  Wychowujemy w oparciu o wartości uniwersalne oraz w duchu tradycji swojego miejsca pochodzenia. Naszym działaniom przyświecają słowa Jana Pawła II:

  "W wychowaniu bowiem chodzi o to, by człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem- o to ażeby bardziej był, a nie tylko więcej miał"

  Misja szkoły
  Bądź z nami
  Aktualności i informacje
  Biuletynu Informacji Publicznej