PROGRAM DLA SZKÓŁ

Nasza szkoła przystąpiła do „Programu dla szkół” przygotowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

• W programie mogą uczestniczyć uczniowie klas I-V.
    • Uczniowie uczestniczący w programie otrzymują w szkole owoce i warzywa oraz produkty mleczne i uczestniczą w działaniach o charakterze edukacyjnym.
    • Aby przystąpić do programu koniecznym jest wyrażenie zgody rodziców/opiekunów prawnych na udział dzieci w programie i ocenie programu oraz na przetwarzanie danych osobowych (na spotkaniu z rodzicami).

Poniżej zamieszczamy informację o przetwarzaniu danych osobowych w działaniach związanych z "Programem dla szkół".

Data dodania: 2021-09-09 12:11:47
    Data edycji: 2021-09-09 12:23:58