Ogłoszenie - nauczanie zdalne

"Zgodnie z nowelizacją Rozporządzenia MEN zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID 19 informujemy, iż uczniowie klas I-III od 9 do 29 listopada przechodzą na naukę zdalną (dołączają do klas IV-VIII).

Oddziały przedszkolne będą funkcjonowały bez zmian.

Informujemy, że w naszej szkole pracować będziemy zgodnie z Regulaminem kształcenia na odległość umieszczonego na stronie szkoły  w zakładce szkoła - dokumenty.

Przypominam, że zajęcia lekcyjne będą prowadzone poprzez platformę OFFICE 365 - Teams.

We wszelkich sprawach wychowawczo - dydaktycznyczno - organizacyjnych proszę o kontakt z wychowawcami klas poprzez dziennik elektroniczny. Lekcje w klasach IV-VIII odbywają się według wcześniej wysłanego harmonogramu przez dziennik. Klasy I-III pracuja według informacji wysłanych przez wychowawców.

Z rozporządzenia wynika, że ze względu na niepełnosprawność ucznia lub np. warunki domowe, uczniowie, którzy nie będą mogli się uczyć zdalnie w domu, będą mogli na terenie szkoły odbywać nauczanie (z wykorzystaniem komputerów w szkole).

W szkole zapewnia się opiekę (świetlica) dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Data dodania: 2020-11-06 12:59:27
    Data edycji: 2020-11-06 13:29:17