OFERTA UNIWERSYTETU PIŁKARSKIEGO

Uniwersytet Piłkarski jest stowarzyszeniem sportowym założonym przez trenerów Wisły Kraków oraz Akademii Mam Talent.

Nasze treningi odbywają się w szkołach, przedszkolach oraz na orlikach na terenie gmin: Krzeszowice, Liszki i Zabierzów.

Głównym celem Uniwersytetu jest zachęcanie dzieci i młodzieży (chłopców i dziewczynek) do aktywności fizycznej oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Naszym priorytetem jest zarażanie młodego pokolenia pasją do sportu, wyzwalanie w dzieciach pozytywnych emocji, a także nauka wartości, które charakteryzują dobrego sportowca tzn. gra fair play oraz szacunek dla rywala.

Głównym założeniem pracy naszych trenerów jest to by każdy zawodnik naszej Akademii miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z treningu. Na wczesnym etapie piłkarskiego rozwoju oprócz doskonalenia techniki bardzo ważne jest rozwijanie sprawności ogólnej oraz kształtowanie charakteru przyszłego sportowca - piłkarza. Zapewniamy naszym podopiecznym profesjonalne przygotowanie, by mogli w przyszłości odnosić sukcesy na boiskach piłkarskich. Uważamy, iż na tym etapie należy uczyć przez zabawę, bez presji na wynik, a także indywidualnie podchodzić do każdego zawodnika.

Staramy się, aby pozytywna komunikacja z rodzicami była ważnym czynnikiem, który pomoże spełniać marzenia podopiecznych

Miesięczny koszt zajęć wynosi 70zł za 1 trening w tygodniu oraz 110zł za 2 treningi w tygodniu.

Zapraszamy do kontaktu:

Koordynator: