KONKURS ''OZDOBA CHOINKOWA''

UWAGA! KONKURS "OZDOBA CHOINKOWA"
    Tematem konkursu są ozdoby choinkowe: bombki, figurki, łańcuchy na choinkę itp.
    Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z terenu gminy Zabierzów.
    Cele konkursu:
    - przybliżenie i zainteresowanie dzieci i młodzieży tradycjami Świąt Bożego Narodzenia,
    - rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej,
    - rozwijanie wyobraźni przestrzennej.
    ZASADY KONKURSU:
    1. Prace zgłoszone do konkursu muszą być pracami własnymi. Prace zakupione nie będą oceniane.
    2. Do wykonania ozdób należy wykorzystać różnego rodzaju materiały (np. plastik, metal, orzechy, suszone owoce, sznurek, pióra, skórę, korek, folię aluminiową, koronkę, modelinę itp.).
    3. Wielkość prac powinna być dopasowana do wielkości domowego drzewka świątecznego. Prace dużych rozmiarów nie będą oceniane.
    4. Prace powinny być podpisane / imię i nazwisko, wiek autora, klasa, nazwa placówki oświatowej, nazwisko nauczyciela prowadzącego, kontakt/. Każda ozdoba powinna być też zaopatrzona w zawieszkę (np. sznurek, wstążkę, itp.), która umożliwi zawieszenie jej i prezentację na drzewku choinkowym.
    5. Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatora konkursu.
    Kryteria oceny to:
    – pomysłowość i oryginalność pracy,
    – dekoracyjność i kolorystyka,
    – dobór materiałów,
    – estetyka wykonania.
    6. Prace należy dostarczyć do Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów, ul. Szkolna 2, 32-080 Zabierzów, tel.12 285 11 79
    7. Termin nadsyłania prac upływa 9 grudnia 2023 r. Wyniki będą ogłoszone na stronie internetowej Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów oraz zostaną rozesłane do szkół drogą elektroniczną. Komisja konkursowa powołana przez Dyrektora SCKiPGZ dokona oceny prac w 3 kategoriach wiekowych:
    szkoła podstawowa klasa „0”-III
    szkoła podstawowa klasa IV-VI
    szkoła podstawowa klasa VII i VIII
    W przypadku niewielkiej ilości prac oraz niskiego poziomu artystycznego dostarczonych prac organizator zastrzega sobie prawo do zmiany podziału kategorii i miejsc.
    Uwagi organizacyjne:
    1. Prace nie będą zwracane.
    2. Organizator zastrzega sobie prawo do popularyzowania prac w katalogach, w lokalnej prasie, na stronie internetowej oraz eksponowana na wystawach.
    3. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.
    4. Decyzja jury jest ostateczna i nieodwołalna.
    5. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na publikowanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) oraz przeniesienie praw autorskich w całości na rzecz Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów
    Może być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎RUI Konkurs plastyczny اه OZDOBA CHOINKOWA termin składania prac: GRUDNiA 2023 regulamin na stronie https://sckipgz.zabierzow.org.pl Samorządowe Centrum Kultury ¡Promocji Gminy Zabierzów ul. Szkolna 2, tel. 12 285 79‎”‎

Data dodania: 2023-11-16 13:16:22
    Data edycji: 2023-11-16 13:16:53