KOLEJNE PODZIĘKOWANIA W RAMACH AKCJI DZIECI UCZĄ RODZICÓW- ''W ŚWIECIE EKONOMII''

W dniach 9 - 16 kwietnia 2021 roku uczniowie klas I - III wzięli udział w kolejnej lekcji w ramach akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców". Tym razem uczestnicy wyruszyli do świata finansów, by dowiedzieć się czym jest "pieniądz", jaka jest jego historia oraz jakie jest jego znaczenie w życiu człowieka. W trakcie zajęć dzieci dowiedziały się co to jest podatek oraz jaka jest różnica między potrzebą a zachcianką. Zaangażowanie dzieci na lekcji świadczyło o tym, że temat bardzo ich zainteresował.

Data dodania: 2021-04-20 09:30:26
    Data edycji: 2021-04-20 09:42:59