DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

31 marca 2021r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Patrona Szkoły. Uroczystości przeprowadzone były w formie zdalnej ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia prezentacji przypominającej sylwetkę patrona. Każda klasa wzięła także udział w quizie przygotowanym specjalnie na tę okazję. W marcu, kiedy obchodzimy rocznicę urodzin patrona, dyrekcja szkoły zapaliła symboliczny znicz na grobie Piotra Olka.

Zapraszamy do obejrzenia krótkich wspomnień o naszym bohaterze.

Data dodania: 2021-03-31 13:42:41
    Data edycji: 2021-03-31 13:44:40