ROK SZKOLNY 2024/2025

Rekrutacja do przedszkoli i szkół na rok szkolny 2024/2025

Postępowanie rekrutacyjne do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpocznie się zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Zabierzów.

W Gminie Zabierzów od 25marca  do 12 kwietnia 2024 r. rodzice będą mogli składać wnioski o przyjęcie swoich dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

W procesie rekrutacji biorą udział wyłącznie dzieci zapisywane do przedszkola po raz pierwszy. Nie uczestniczą w niej dzieci kontynuujące wychowanie przedszkolne.

Postępowanie rekrutacyjne odbywać się będzie jak w poprzednich latach, z wykorzystaniem systemu elektronicznego VULCAN:

Dokumenty i szczegółowe informacje w sprawie rekrutacji, będą do pobrania za pośrednictwem systemu, do którego link jest zamieszczony na stronach GZEAS, szkół i przedszkoli.

Postępowanie rekrutacyjne do klas I w szkołach podstawowych rozpocznie się 4 do 12 marca 2024 roku.

Postępowanie rekrutacyjne do klas I odbywać się będzie w sposób tradycyjny poprzez zapisy
    w wybranej szkole.

Pliki do pobrania znajdują się na dole strony.

Data dodania: 2017-01-12 21:29:02
    Data edycji: 2024-03-19 14:04:55